Ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz

Eşarp Grubu

Tesislerimizde 90, 100, 110, 120 ve 140 cm ebadlarda polyester ve ipek kumaş çeşitlerinden farklı kalitelerde eşarp üretimi gerçekleştirilmektedir.

İç ve dış piyasaya ait talepler dikkate alınarak moda renk ve trenddeki desen çeşitleri ile her yaş grubuna hitab eden düz ve desenli ürün çeşitlerimiz sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

>

Şal Grubu

Tesislerimizde polyester, viskon, akrilik ve ipek kumaş kalitelerinde şal üretimi yapılmaktadır.

 

Moda renk ve trenddeki desen çeşitlerinden oluşan düz ve desenli şal portfolyomuz ile gerek iç gerekse dış piyasada bulunan müşterilerimize zengin bir koleksiyon sunmaktayız.
 

>

Müşteriye Özel Hizmetlerimiz

Kendi koleksiyonumuzun yanı sıra desen tasarımından bitmiş ürüne kadar tüm süreç boyunca müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 

Tesislerimizde hem müşterilerimize ait hem de kendilerinin talepleri doğrultusunda bizim onlar için tasarladığımız ürünlerin üretimini gerçekleştirilerek kendi koleksiyonlarını oluşturmalarını sağlamaktayız.

>

Toptan ve Perakende Satış

Perakende Satış

Ürünlerimizden satın almayı arzu ediyorsanız perakende müşterilerimizin yararlanacağı online satış sitemize www.sehrisal.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Yalnızca Türkiye Cumhuriyeti içerisinde perakende satış hizmeti vermekteyiz. KKTC ve yurtdışına perakende satışımız yoktur.

>

Toptan Satış

Dünya genelinde 120 ülke ve Türkiye'de binin üzerindeki satış noktasına ürünlerimizin satış ve dağıtım hizmetini vermekteyiz.

 

Satış ekibimiz Türkiye'deki satış noktalarına düzenli ziyaretler gerçekleştirerek yerinde hizmet sunmaktadır.

 

Mevcut müşteri ve satış noktalarımıza yeni ürünlerimiz hakkında haber vermek ve siparişlerini alabilmek amacıyla kullandığımız bayi portalımız bulunmaktadır.

 

Bu hizmetimizden yararlanabilmeniz için portalımıza üye olmanız gerekmektedir. Yaptığınız üyelik başvurunuz tarafımızca onaylandıktan sonra hesabınız aktif hale gelmektedir.

 

>

>