Hakkımızda

Üretimin her aşamasında toplam kalite politikası yürüten Beril Eşarpları Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. çalışanlarıyla, Müşteri Memnuniyetini önde tutan felsefesi ve yenilikçi yapısıyla, kalite ve sürekliliğin bir simgesi haline gelmiştir.

 

Gelişmiş teknolojilerin kullanımı, Ar-Ge çalışmaları, müşterilerinin kültürel değerlerini göz önünde tutarak uygulanan başarılı üretim ve satış stratejilerinin sonucu, Beril Eşarpları'nın dünyanın dört bir yanına gerçekleştirdiği ihracatı da her geçen gün artmaktadır.

 

Beril Eşarpları, on beş yılı aşkın tecrübenin desteklediği bilgi birikimiyle yurt içi ve yurt dışına yönelik yüksek kaliteli eşarp, fular, şal ve benzeri aksesuar ürünlerinin üretim ve satışını gerçekleştirmekte ve teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek her zaman en farklı,en zengin çeşitte ve üstün kalitede ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. 

 

Bünyesinde Şehr-i Şal İstanbul, BonaSera ve RosaParks gibi sektörün bilindik markalarını barındıran Beril Eşarpları, gerek ürün yelpazesinin zenginliği gerekse üretim ve hizmet kalitesiyle her geçen gün markalarının gücünü arttırmaktadır.

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/4

Misyonumuz

Misyonumuz, yüksek kalitedeki üretimimizi, müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutacak şekilde sürdürebilmek ve bunu gerçekleştirirken doğaya saygımızı ve sorumluluğumuzu unutmayarak çevreye değer katmaktır.

 

Beril Eşarpları yurt içi ve yurt dışına yönelik sunduğu ürünlerinde müşterilerinin kültürel değerlerini göz önünde tutarak en zengin renk/desen çeşitliliği ve farklılığı ile ön plana çıkarmayı ve müşteri istekleri doğrultusunda her zaman en yenilikçi ürünler sunmayı amaçlamaktadır.

Değerlerimiz

Temel kalite anlayışımız: Önce İnsan, Müşteri Memnuniyeti ve Sürekli Gelişme… 

 

Beril Eşarpları müşterilerinin kalite, fiyat, teslim süresi ve sosyal uygunluk beklentilerini tam olarak algılayıp eksiksiz karşılamayı ve müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamayı ilke edinmiştir. Verimliliği esas alarak, sürekli iyileştirme sağlayan bir kalite yönetim sistemi yürütmeyi hedeflemekteyiz.

 

Şirketimizin kalite politikasındaki temel ilke en kısa sürede, en uygun fiyata ve en sorunsuz şekilde, en kaliteli ürünü üretebilmektir. Bunu başarabilmek için şirketimizin bazı değişmez prensipleri mevcuttur:

 

- Kalite Kontrol standartlarını tavizsiz uygulamak

- Müşteri ihtiyaç ve taleplerini beklentilerinin üzerinde karşılamak 

- Üretim ve satışda ekip çalışmasını ilk planda tutmak 

ArGe & Tasarım

Araştırma ve Ürün Geliştirme Bölümünün uzman kadrosu üretim aşamalarında kullanılan yeni yöntemleri, titizlikle sürdürülen deneme ve uygulamalarla üretim kalitelerine uygun hale getirmektir.

 

Ürün yelpazesindeki kalitelere uygun desenler sezon modasına, ürünün özelliğine ve müşteri taleplerine göre şekillenir. Sezonun moda renkleri, desenin ruhuna ve tüketicilerin taleplerine uygun olarak, coloristler tarafından harmanlanır; uyumlu bir şekilde uygulanır ve titiz seçim süreçleri sonucunda tüketicinin beğenisine sunulmak üzere satış noktalarındaki yerlerini alırlar.

 

Ürünlerimizin renklerini belirleyen coloristlerin her biri deneyimli birer “renk sanatçıları”dır. 

Üretim

Bursa Organize Sanayi Bölgesin’de 12,000 m2 kapalı alan üzerinde kurulu entegre boya, apre ve baskı tesisleri, konusunda uzmanlaşmış teknik kadrosuyla teknolojik yenilikleri sürekli takip eden, dünya standartlarında ekipmana sahip bir üretim üssüdür. 

 

Beril Eşarpları yenilikçi yaklaşımı, kaliteye verdiği önem ve üretimde insan sağlığına saygılı hammadde kullanımına gösterdiği özenle sektörünün önder kuruluşlarındandır.